OPERACJA METRO DLA BATTLEFIELD V | MAKIETA MIASTA PRYPEĆ | POLSKA MAPA W ARMA 3

Video is ready, Click Here to View ×


W dzisiejszym odcinku z serii Game Streak:
1. Isotopium: Chernobyl to niezwykły projekt łączący rzeczywistości z wieloosobową grą wideo.
2. Polska mapa i kosmici. Zapowiedziano dodatek do gry Arma 3 zatytułowany Contact.
3. Pacyfik oraz jedna z najbardziej popularnych map serii Battlefield pojawią się w Battlefield V.

Wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/mestre
MÓJ FACEBOOK: https://www.facebook.com/mestrepl/
MUZYKA:
Music by Epidemic Sound…

47 Comments

 1. Ile ja bym dal za Twoj material o modzie Road To The North (standalone) na podstawie S.T.A.L.K.E.R.a.
  Rewelacyjny material jak zawsze!
  Ps. Mega jaram sie na dodatek do ARMY!

 2. Z której strony to jest " realistyczna grafika " xD? Przecież widać, że to styropian, w wielu miejscach niedomalowane elementy.. Realistyczna grafika, dla ludzi pokroju Stempnia z 13 posterunku 😉

 3. Apropo BF V. Wszystko jest piękne, ale kto mi powie, co stało się z funkcją przeciągania rannych sojuszników? Gdzie są samoloty, które nie wybuchają w kontakcie z ziemią? DICE ROBI NAS W CHUJA 😉

 4. Hehehe ten fragment o Warszawskich kosmitach świetny naprawdę. Co do Bf 5 i Pacyfiku to nie powiem na 5railerze wygląda to nawet świetnie. Jeśli ta Iwo ima będzie tak mrocznie wyglądać to będzie to pierwsza mapa która będzie miała klimat 2 wojny a nie fortnite z 2 wojennymi broniami. No i ten żołnierz Japoński wygląda jak żołnieży a nie jak klaun.

 5. Nadal nie rozumiem jak ma działać ta gra na makiecie Prypeci. Płacę i łączę się by z domu kierować faktycznie istniejącym autem na makiecie? I jak to niby ma strzelać itd, skoro gameplay to tylko widok z kamerki na aucie?

 6. @Mestre, w jednym z poprzednich materiałów wspominałeś, że chętnie zobaczyłbyś w BF V M1 Garanda, wszystko wskazuje na to, że się doczekasz. 9:25, kiedy obraz się wyciemnia, po kilku wystrzałach słychać charakterystyczny dla Garanda dźwięk wyskakującego pustego magazynku. Raczej nie znalazło się to tam przypadkowo.

 7. Traktor w Contact do A3 nie jest w żaden sposób związany z Battlefieldem. To model który jest obecny w grach Bohemii od 20 lat, od Operation Flashpoint.

 8. Kolejny gowno content do BFV widac ze nie chce im sie pracowac nad ta gra/ wydali za szybko. Napewno dlugo bede sie zastanawial zanim kiedykolwiek kupie nowego BF'a.

 9. BFV wprowadził wiele innowacji, jestem fanem tej serii oraz od dawna gram w klanie który opiera się na odsłonach tej gry. Nie zmienia to jednak faktu, że wolę pograć w PUBG'a niż w ,, piątkę ''. Wraz z ekipą często wracamy do BF4, czyli świetnej i klimatycznej choć już leciwej części. Mam nadzieję, ze obecny BF podniesie się z kolan i zachęci nas wszystkich do gry. Świetny materiał Mestre, zresztą jak zwykle 🙂

 10. Hah oni są już tacy nieudolni, że muszą po raz wtóry dawać metro żeby przyciągnąć graczy zamiast zrobić porządną grę z nowymi genialnymi mapami ?

Comments are closed.